Kousnul bych ho do zadku

Jestlipak si dáváte pozor, abyste něco neprošvihli? No, jestli nedáváte, tak máte smolíka. Právě se vracím z… Ne, z Hradu, jako ten zvrácenej strejda v beranici, ne, ale z Práglu ano. Byl jsem exhibovat na Prague Expo Dog 2018. Řeknu vám, tohle jsem ještě nezažil – samí kluci a žádná holka. To jsou věci, co?

A asi byste chtěli vědět, jak jsem pochodil, že jo? Byl jsem poprvý v mezitřídě a vezu si domů CAC a CACIB. Boba ale ne, víc se rozhodčímu líbil kluk s bílým flekem na čumáku – no uznejte, je tohle nějaká spravedlnost? Až se mi chtělo rozhodčího kousnout do zadku, ale taťka mě krotil: „Neblbni, o nic nejde, máš CAC i CACIB. A pohár? Nepotřebuješ, to šampáňo si dáme doma z lepšího poháru.“
„Tak jo,“ já na to, „tak teď rychle ještě zápis do velkýho techničáku a alou domů, vůbec se mi to tu nelíbí.“ Ostatně to se nelíbilo ani paničce, ségře Míše i taťkovi, a tak už jsem doma.

Příspěvek byl publikován v rubrice FOTOGALERIE, NADIR, NOVINKY a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.