VÝSTAVY

Po třech výstavách má Nadir titul ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION.

 

Na třetí výstavu jel Nadir opět do Mladé Boleslav, a to na Mezinárodní výstavu psů INTERDOG BOHEMIA 2018. Nadir odjížděl s oceněním CAJC, BOJ a BOB.

Druhou Nadirovou výstavou byla Česká národní výstava psů v Mladé Boleslavi. Šlo o první výstavu v rámci nově stanoveného plemene kangalský pastevecký pes. Nadir si odnesl ocenění CAJC, BOJ a BOB.

Nadir absolvoval 20. května 2018 svoji první výstavu – mezinárodku v Litoměřicích, a to týden před dovršením jedenácti měsíců. CAJC, BOJ, BOS.


Gizem_tiul

Druhého listopadu 2013 absolvovala Gizem mezinárodní výstavu v Praze, DOUBLE CACIB Praha – Prague Expo Dog, a to s odhodláním, pokud získá CAC, završit titul Junior šampion České republiky a vystavování pověsit na hřebík. Gizem získala nejen CAC, ale i CACIB a BOB. Vzhledem k tomu, že její úspěchy nás přesvědčily o Gizemině kráse (ze všech tří mezinárodních výstav, kterých se zúčastnila, získala 2x CAJC, 1x CAC, 1x CACIB, 1x BOB), uvažujeme o jejím uchovnění. Zároveň necítíme potřebu ve vystavování pokračovat, výsledky hovoří za vše.

 

Druhou svoji výstavu (opět mezinárodku) absolvovala Gizem 21. července 2013 v Mladé Boleslavi. V kategorii mladých si domů odvezla CAJC.

 

První výstavu Gizem absolvovala 26. května 2013, a to mezinárodku v Litoměřicích. V kategorii mladých získala CAJC.