Ukaž nožku!

Pozor, pozor, mimořádné hlášení! Musím si postěžovat na moje dvounožce, který mě zcela bez varování dneska ráno šoupli do smradlavý pojízdný plechovky a odvezli mě k fotografovi. Prej když chci uvažovat o vážným vztahu s nějakou psí slečnou, musím nejprve ukázat, jak hezkou mám nožku. Tedy ne jednu, ale minimálně nožky dvě. Že prej dokud se nepochlubím, žádná mě chtít nebude. A že prej nestačí nožky jenom ukázat, že to prej musím holkám doložit i na fotkách.

Inu, co se dá dělat, holt jsem tu potupnou proceduru podstoupil, ale marnivost potenciálních partnerek teda vůbec nechápu. Copak jim nestačí, že jsem docela frajer a dokonce i zaopatřenej?

Pan fotograf, když viděl moje nožky, s uznáním zakejval hlavou, a pronesl něco v tom smyslu, že jsem klasa A. Snad to je hodnocení dobrý, ale nejsem si moc jistej, páč jsem na jedno ucho zaslechl, jak páníkovi říká: „Máte nuly“. Ale já tedy rozhodně žádná nula bejt nechci!

Jen si tím, co mu všechno říkal, nejsem moc jistej, protože jsem byl po tom focení pořádně ospalej a ještě teď, když mlátím tlapama do klábosnice, se mi makovička motá, že to mám samej překlep. Ještě že to po mně čte a opravuje fotřík.

A to je konec hlášení, jdu tu motavou palici ještě složit. Pohov!

Příspěvek byl publikován v rubrice FOTOGALERIE, NADIR, NOVINKY a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.