O NÁS

Milý virtuální poutníku,

buď pozdraven, srdečně Tě zveme dál. Ocitl ses na stránkách, jež se zrodily v době, kdy byl naší psí slečně jeden rok. Podnětem k tomu byly hlasy nejen z našeho okolí, že je Gizem krásná. Díky těmto hlasům jsme, zatím jenom a pouze hypoteticky, začali připouštět možnost, že bychom jí dopřáli přivést na svět jeden vrh štěňat.

O tom, zda štěňata ano či ne, ukáže až čas.  Pokud by se ukázalo, že by to za to stálo a pro toto nádherné plemeno by to bylo přínosem, což by musely potvrdit především výsledky výstav, poohlédli bychom se po nějakém krásném ženichovi. Ovšem nejprve bychom museli vědět, že by o Gizemina štěňata byl zájem. A aby mohl být zájem, musí se o Gizem vědět – a právě proto vznikly tyto stránky.

Průběžně bychom se rádi dělili o ústřižky z našeho soužití se psí slečnou v rubrice ŽIVOT S GIZEM, stejně jako bychom rádi doplňovali fotografie v galerii. Budeme vděčni za jakýkoli podnět, postřeh a názor návštěvníků těchto stránek, ať jde o ochovatele či majitele anatolského pasteveckého psa nebo jiného plemene, potenciálního zájemce o štěně či jen „kolemjdoucího“, jehož naše stránky zaujaly. Za příspěvky návštěvníkům předem děkujeme.

Gizem