Šokující odhalení!

Zajímalo vás někdy, co dělá váš miláček, když je doma sám? Někdy je možná lepší nevědět to, abyste nepřišli o iluze. Já jsem se podíval na záznam nainstalovaných skrytých kamer a musím vám říct, že tohle mě totálně zaskočilo! Čekal by někdo takovou rafinovanost? Jak se, hajzlík jeden, rozhlíží, jestli náhodou nejsem někde poblíž, a když mě nevidí, pustí se do akce… Řeknu vám, ještě teď jsem z toho šoku. Podívejte se na video a budete v šoku, stejně jako já.

To je síla, co?

Kromě tohohle odhalení se jinak nic zvláštního a zaznamenáníhodnýho neděje. Rád si doma pozlobím – nejraději zlobím fotříka, ale když on není po tlapě, nepohrdnu mojí dvounohou ségrou. Na procházka zase chodíme na dlouhý, často potkáváme ty veliký černý psiska, ale to je tady úplně normální, můj páník říká, že sviní je plný Ústí.

Když taťka něco dělá na zahradě, rád mu z uctivý vzdálenosti pomáhám, ale jinak si na zahradě rád pohovím. Sušenky například chutnají nejlíp vleže (viz foto). A když je vedro, rád si hraju na schovku, jestlipak mě najdete?

A teď ta úplně nejvíc nejdůležitější informace: Dneska je mi přesně třicet šest měsíců. Pro ty míň chápavý z vás zdůrazňuju, že jsou mi dneska přesně tři roky, což znamená, že byste měli nastartovat ty vaše plechový popelnice a okamžitě přijet s nějakejma dobrotama! A kdyby se našla nějaká slečna pro založení rodiny, rozhodně bych nebyl proti tomu – mám všechny předpoklady:: Uchovněnej, vychovanej, galantní, krásnej a pohodář…

A to by asi pro dnešek stačilo, jsou tu první gratulanti a nesou mi půlmetrovou klobásu! Tak to já si ji popadnu a odběhnu stranou, aby mi ji někdo z dvounožců náhodou nechtěl sežrat. Tak alou nakoupit krávy a sem s nima.

Příspěvek byl publikován v rubrice FOTOGALERIE, NADIR, NOVINKY a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.