Na to jsem ještě mladej

„To jsem je ale vypekl. Oni si, bláhoví, mysleli, že budu jen takovej tichej oukropeček, ale to se šeredně spletli. Samozřejmě, když si pro mě přijeli, byl jsem zamlklej a tvářil se jako neviňátko, což jsem pro jistotu vydržel, kromě nějakýho toho ublinknutí, i celou cestu sem (pro jistotu – co kdyby si to rozmysleli, otočili se a chtěli mě vrátit), ale jakmile jsem trochu pookřál, ukázal jsem jim šelmu, která ve mně dřímala.

Hned zrána jsem si vytáhl z boudy kobereček a jal se ho cupovat. Jak jsem se později dozvěděl, nejsem prej první, prej to v týhle domácnosti bývá zvykem. Samozřejmě, že kobercová cupatura dá jednomu řádně zabrat, tak jsem si musel i pořádně odpočinout a nabrat síly na odpolední řádění.

Ale v jednu chvíli jsem se málem urazil. No fakt. Ta moje nová smečka začala pochybovat o mojí inteligenci: ,Podívej, on bude asi nějakej jednodušší, on musí mít na ocásku šipku, aby věděl, kam vede a kde mu končí‘. To je úroveň! Takový hloupý řeči namísto toho, aby ocenili, jak jsem krásně ozdobenej…

A ještě jeden drobnej problém má ta moje smečka – prej jak na mě volat. Zatímco páník říká, že ,Nade‘, paničce se to furt nějak nepozdává. Ještě by na mě mohli volat Nadírku, ale to zavrhli s tím, že na to jsem ještě mladej, že prej mám ještě čas, že nejdřív musím bejt uchovněnej. Tak nevím…“

Příspěvek byl publikován v rubrice FOTOGALERIE, NADIR, NOVINKY a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.