Není čas aneb Nudíte se? Kupte si medvídka mývala…

Buď pozdraveno, moje čtenářstvo. Moc se omlouvám za jednodenní zpoždění. Ne, nebojte, nic se mi nestalo, ale to víte, není čas… Je tady jaro a plno událostí, že ani nemám čas vystrnadit na chvíli fotříka od počítače a něco vám napsat.

A jaký že to jsou události? Ze zimního spánku se probudil Josífek a vrátil se. Ne přímo k nám, páč ho taťka už nechce dírou v plotě pouštět, a tak holt spolu musíme kecat už jen přes plot.

Na nedostatečnou díru v plotě se vymlouvá i kmotra liška, která se nechce dělit o laskominy, mrcha jedna lakomá.

A to je asi tak pro dnešek všechno, jdu pokecat s kachnama. Já vím, moc jsem se literárně tentokrát nepředal, ale vy si stejně víc nezasloužíte. Tak možná zase za měsíc (plus minus nějakej ten den). Mějte se fajn.

Pár hodin po zveřejnění se mi donesla informace, že se naše soukromá zoo rozrostla o mývala. V domnění, že Josífek (datum na videu 13. 3) je i na videu z 21. 3. (protože co jiného by u nás asi tak mohlo být, že…), jsem tato videa spojil, ale byl jsem upozorněn na to, že jezevec nemá pruhovaný ocas a tlama je taky jiná.

Příspěvek byl publikován v rubrice FOTOGALERIE, NADIR, NOVINKY a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.