Vzácná návštěva

„Jedete od toho, potvory nenažraný?!?“ spustil dnes páníček bandurskou na Gizem a její dvounohou „ségru“. „Zapomeňte na to, že dostanete všechno najednou! Jste jedna jako druhá…,“ láteřil naoko rozzlobeně.

Dnes přijela vzácná návštěva: na všechny pejsčí holky se přijela podívat budoucí panička slečny Nejmladší (slečna Nejmladší však projevila minimum taktu, resp. jeho absolutní absenci a celou návštěvu  nespolečensky prochrněla- a jen tak mimochodem: jméno už má připravené, ale o tom až někdy příště) a přivezla Gizem a Míše pár dobrot.

No, pár dobrot – bylo jich tolik, že když to páníček spatřil, chytal se za hlavu a nebýt slušně vychován, řekl by, že se paní Böhmová, budoucí panička slečny Nejmladší, dočista zbláznila… 🙂

Oběma miminům se daří, prospívají a za chvíli se z nich stanou batolata. Dnes, desátý den života, byť ještě nevidí zhola nic (ačkoli se zdá, že by mohly být už vidět škvírečky), už mají tendence postavit se alespoň na přední tlapičky, přičemž plazení napříč ohrádkou už zvládají bravurně. Bodejť by ne, obě jsou silné: Nejstarší už váží 2,18 kg, Nejmladší 2,27 kg.