Zima se blíží

„Nezapomněla jsi na něco?“
Gizem stojí, kouká, přemýšlí… „Nažrat se!“
„Ale no tak, potvoro nenažraná! Před chvílí jsi snídala! Ještě jsi neodpověděla holčandám.“
„A no jo, pořád… Tak mi dej psadlo, papíry, kopíráky a já něco sesmolím. Psa tady ani nenechají chvilku odpočinout…“

Moje mylí holčyčki. Moc vám děkuju za vaše emajli kterí my udělali velykánskou radost. Aš sem se zastiděla kdiš sem sy přečetla vítki na mojý nebohou psý hlavu za to jaxem se pusťyla do šyrynki. Ťýmto se jý chcy omluvyt a slybuju že uš to ňygdi neudělám. Já vám nevým co to do mně vjelo. Asi ta náročná cesta pak plno cyzých psú. O něco se pak postarali moje hormoni a nějaká špatná konstelace hvjezt čy co. Taxe na mně uš nezlopte hlavňe ti šyrynko.

Jaxi psala abich za tebe přepočýtala ribyčkitak uš toza mně dělá někdo jynej. Řykaj mu dyjamant mezy ptáki. Nějakej letňáček čy co to je. Ale podle mně to je jen običejnej zloděj páč jednou sem ho vyděla jak přepočýtává ripki přýmo zobákem a kdiš pak odletěl tak jych bilo zase o jednu mýň. Takovej je to hajzlýk.

Uš se pomalu asy blýžý zyma protože dneska páňýček natáhl na noški ponoški a odložyl sandálki a obul sy visokí botki. Ale ještě to s tou zymou nebude tak horkí páč ještě neodložyl pyškoťasi. A na dveře taki uš pomalu klepou vánoce. Na ně sem vás aňy nestačyla přypravyt. To je den kdi pejscy kdiš sou u hodních páňýčkú tak dostávajý nějakí dárki a taky rúzní dobrútki. Jen nevým jestly budou vánoce na sněhu. Ten ste taki ještě nezažyly. Je to taková příjemná podestílka která padá na zem a kdiš jí napadne hodně taxe vňý dají dělat úžasní blbyni.

Na vánoce přypravujou dvounošcy i plno slatkosťý. Páňýček uš chistá vosý hňýzda. Jen sou letos nějaký věčý (v průměru cca 70 cm) neš mynule.

Taxem se ťým psaňým unavyla že sy musým jýt dát šlofýčka. Taxe mějte moje prdelki heski a zase napyšte. Posýlám vám pár dnešňých fotek abi ste vyděli jaká sem zase štramanda.
Ťysýc hubynek zubynek posýlá
máma gyzem.