Máme už příjmení

„Ajtakrajta,“ řekl si páníček, když týden před koncem měsíce ledna dostal e-mail od Českomoravské kynologické unie s informací, že ani jeden ze šesti jím navrhovaných názvů k mezinárodní registraci chovatelské stanice neprošel. Kdo by to byl řekl, sákryš, že už kdysi dávno někdo stejné názvy použil? A tak narychlo musel vymýšlet a konzultovat další návrhy s paničkou a náhradní šestici dalších názvů ještě týž den odeslal zpět.

Jestlipak se vše stihne do doby, než budou Gizemina mimča na odchodu ke svým novým páníčkům? „Nebojte, času máte dost,“ snažila se ho uklidnit paní z ČMKU. Marně…

„Jaké budou mít štěňátka příjmení?“ zeptala se včera budoucí panička jedné z dosud nenarozených holčiček.  Dostala odpověď s tím, že jde o název, který by už měl pravděpodobně projít – váže se k názvu ulice Na Svahu, Gizemina domova.

Dnes už páníček může, poté, co otevřel obálku zaslanou z ČMKU, pravděpodobnost zaměnit za jistotu: Gizeminy ratolesti si do světa odnesou příjmení „from Kangalhill“…Stanice

Příspěvek byl publikován v rubrice NOVINKY, ŽIVOT S GIZEM a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.