Bio drtič

Bouchejte šampáňa, cpěte do mě krávy horem dolem, máme tady zase sedmadvacátýho. Těm několika málo z vás, kteří umíte počítat, nemusím vysvětlovat, že je mi právě devatenáct měsíců, ale těm ostatním to zdůraznit musím.

Asi vás zajímá, jestli se za ten měsíc, co jste o mně neslyšeli, nestalo něco zajímavýho, že jo? Nestalo. Pořád si hlídám to moje království, hraju si (se vším, co se dá kousat či co se kutálí, jako třeba s míčkem, když mě míček omrzí, jdu prudit dvounohýho fotříka). Nezvanejch vetřelců se tu moc neobjevuje – dvounožec si to nelajzne žádnej, to jen občas nějaká přidrzlá kočka, která jakmile mě spatří, bere tlapy na ramena, občas přiletí nějakej barevnej pták bonzák a sem tam se tu objeví i prasopták. Cože? Že nevíte, co je prasopták? Nevzdělanci“ Co vás v těch školách učili? Přece pták velkej jako prase!

Asi víte, v jakým městě žijeme a řeknu vám, je to město hodně divný. Představte si, že místní radnice pronajímá zdarma drtiče větví. Samozřejmě, že ne každýmu, jen někomu, prostě taková klasická losovačka o to, kdo bude moct bejt línej a nechá za sebe pracovat techniku a na koho zbude větve dál sekat postaru. Mí dvounožci tvrdí, že nějakej mechanickej drtič je nesmysl pro rozmazlence, prej když drtič, tak leda bio drtič. Oni si prej takovej pořídili, ale já ho zatím ještě neviděl.

Jinak samozřejmě pořád chodíme na procházky, ale mám to teď těžší a těžší, protože věčně nespokojenej páník mi nadává, že poslouchám čím dál míň. Ale copak můžu bejt vzornej, když všude okolo začínají hárat psí holky? To prostě nejde, to musíte uznat i vy…

Po procházce se zpravidla s páníkem svalíme a flákáme se. Tedy ne že by byl fotřík takovej milius a lákal mě do obýváku na mňamku a něco zajímavýho v bedně, to rozhodně ne. On se vevnitř zavře, zatímco mě nechá venku, já pak na něho musím ze zahrady dělat smutný psí voči, dokud se v něm nehne svědomí a nepřizve mě jako parťáka třeba k biatlonu.

A to je pro dnešek asi tak všechno, nemůžu vás rozmazlovat sáhodlouhejma románama, obzvlášť když od vás k narozkám dostanu prd. Tak se mějte a za měsíc zase tady, jo?

Příspěvek byl publikován v rubrice FOTOGALERIE, NADIR, NOVINKY a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.